O NAS

Jesteśmy nowoczesną firmą prawniczą działającą na trójmiejskim rynku usług prawnych, zapewniającą świeże, nowatorskie i skuteczne podejście do prowadzonych przez nas spraw jak również maksymalne zaangażowanie w to co robimy.

Nie będziemy zapewniać, jak bogate doświadczenie zdobyłyśmy w najbardziej renomowanych placówkach na świecie, że posiadamy niewyczerpaną wiedzę i jak nikt inny jesteśmy najlepsze w tym co robimy i co wyróżnia nas od konkurencji, ale chcemy – podobnie jak osoby, które nam zaufały – powierzając nam swoje sprawy – aby finalnie nasi przyszli klienci samodzielnie doszli do takiego przekonania.

W wolnej chwili prowadzimy bloga prawniczego, poświęconego zagadnieniom odpowiadającym naszym specjalizacjom, jak również świadczymy pomoc pro bono na rzecz osób bądź spraw, które szczególnie nas zainteresują.
 

Hanna Woźniak

radca prawny

 

Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła aplikację radcowską i od 2015 roku wpisana jest na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku pod numerem GD/GD/2783.

Specjalizuje się w prawie cywilnym i rodzinnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o rozwód, separację, podział majątku, alimenty, a także w sprawach o adopcję, zaprzeczenie oraz ustalenie ojcostwa i macierzyństwa, kontakty z dzieckiem, jak również o ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich.

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z trójmiejskimi kancelariami Radców Prawnych jak i w instytucji finansowej. Włada językiem angielskim.

W zakresie jej zainteresowań leży również prawo handlowe i gospodarcze, w szczególności obsługa korporacyjna przedsiębiorstw, jak również prawo autorskie w zakresie branży modowej.

 

Emilia Robak

radca prawny

 

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim. W 2015 roku złożyła egzamin radcowski w Gdańsku i została wpisana na listę radców prawnych, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku, pod numerem GD/GD/2731.

Przez kilka lat pracowała w państwowej jednostce organizacyjnej. W trakcie aplikacji radcowskiej zdobywała doświadczenie pod kierunkiem radcy prawnego zajmującej się obsługą osób fizycznych jak również podmiotów gospodarczych m.in. w zakresie spraw spadkowych, spraw odszkodowawczych, lokalowych, windykacji należności, opiniowania umów i innych spraw z zakresu prawa cywilnego i prawa pracy.

Obecnie jest zatrudniona na stanowisku radcy prawnego w państwowej osobie prawnej. Zajmuje się sporządzaniem opinii prawnych, udzielaniem merytorycznych konsultacji m.in. w zakresie wnoszenia środków zaskarżenia, wsparciem prawnym realizowanych projektów. Posługuje się językiem angielskim.

Poza tematyką związaną z wykonywaniem pracy zawodowej interesuje się zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego i prawa spadkowego.

 

[Powrót do strony głównej]